Novinky

VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA JSOU ZADANÁ !!!Štěňátka se již brzy rozutečou do nových domovů. Jako poslední jsme udělali speciální fotky. Postoje a profily ve věku 6,5 týdne, kde už jsou vidět výstavní předpoklady všech štěňátek.

Cedrik Matyáš ze Štěpánova mlýna - azurový kluk

Clark Daniel ze Štěpánova mlýna

Cyril Vojtěch ze Štěpánova mlýna

Ctibor Vilém ze Štěpánova mlýna

Carlo Hubert ze Štěpánova mlýna

Cecílie Déda ze Štěpánova mlýna

Claudie Tereza ze Štěpánova mlýna


Štěňátkům je už 5 týdnů a jsou z nich malí, veselí pejskové s krásnými hlavičkami!

Štěňátkům jsou už víc jak 4 týdny a mají se opravdu čile k světu. Už papají namočené granulky a moc jim chutnají. Již mají svoje nové rodiny, kde se na ně už moc těší!


Pár foteček ze života v bedýnce :o) Už je tam pěkně veselo !!!


Štěňátka už mají svoje oficiální jména, která budou mít v průkazech původu. V sobotu jim byli 3 týdny a už baští kaši s granulkami, která jim moc chutná. Z důvodu zrušené rezervace je stále volný jeden kluk. Rádi bychom zdůraznili, že jsme rodinná chovatelská stanice, která neprodává štěňátka do kotců ani do boudy. Zlatý retriever je společenské plemeno, které potřebuje být v kontaktu se svou rodinou a samota na zahradě není rozhodně pro něj!

modrý kluk - Clark Daniel ze Štěpánova mlýna

zelený kluk - Carlo Hubert ze Štěpánova mlýna

azurový kluk - Cedrik Matyáš ze Štěpánova mlýna

šedivý kluk - Ctibor Vilém ze Štěpánova mlýna

oranžový kluk - Cyril Vojtěch ze Štěpánova mlýna

červená holka - Claudie Tereza ze Štěpánova mlýna

žlutá holka - Cecilie Déda ze Štěpánova mlýna


Štěňátka budou mít v sobotu již 3 týdny a tak jsem opět zavítali k nim domů a nafotili tyhle čertíky v celé jejich kráse. Krásně už koukají a byl to super den. Jeden klučík je stále volný.


Štěňátka mají za sebou první odčervení a už všechna otevřela očička. V porodní bedýnce je už pořádně veselo. Štěňátka krásně přibírají a mají se čile k světu.


Nafotili jsem pro vás první portréty štěňátek ve věku jedno týdne. 


Štěňátkům je už týden a mají se čile k světu. Mají za sebou první stříhání drápků. Barvičky kožíšků budou od zlaté až po sytě zlatou barvu. Volný už pouze jeden klučík.


Štěňátka jsou na světě! Dnes, 11.2.2017 se narodilo 5 klučíků a 2 holčičky. Porod probíhal v pořádku a štěňátka i maminka se mají čile k světu. Volní pouze kluci.


Porod se už blíží, Ajla odpočívá a vše je připraveno na příchod miminek. Už se moc těšíme!


V půlce ledna sono potvrdilo, že je Ajla březí. Na sonu bylo vidět asi 8 štěňátek, která by se měla narodit v půlce února 2017. Máme velkou radost.


V polovině prosince jsme jeli za krycím psem Wilym do Rakouska. Zda byl náš výlet úspěšný, se dozvíme v půlce ledna 2017.